3 novembre de 2010 a les 13:29

El Ple designa els representants de les meses electorals de la Bisbal per les eleccions al Parlament

Les persones escollides per formar part de les meses electorals van ser:
 
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 002 MESA: A
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: INSTITUT DE FORMACIO PROFESIONAL
ADREÇA: CARRER COLL I VEHI NUM: 6
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0143 –
Nom: RICARDO BONET COLL
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0180 –
Nom: PERE CALS SUÑER
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0087 –
Nom: EVA MARIA BARTIS ALCANTARA
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0072 –
Nom: JOSEP BAHI BOFILL
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0538 –
Nom: SARA LAZARO LOPEZ
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0115 –
Nom: ISAAC BERNAL CORTES
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0518 –
Nom: VICENÇ JUZGADO CORRALES
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0224 –
Nom: LLUIS CASSAÑAS ROURA
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0044 –
Nom: MARTA ANGUILA DARNES
**********************************************************************************
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 002 MESA: B
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: INSTITUT DE FORMACIO PROFESIONAL
ADREÇA: CARRER COLL I VEHI NUM: 6
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0397 –
Nom: MARC SERRA MASIP
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0398 –
Nom: ASSUMPCIO SERRA TUBAU
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0113 –
Nom: SUSANNA NOGUER CALVET
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0255 –
Nom: FRANCESC XAVIER PUENTE DE LA VICENS
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0218 –
Nom: DAVID PLAZA GALLARDO
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0378 –
Nom: JOSEFA SANCHEZ CHAPARRO
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0120 –
Nom: M ASUNCION OLLER ALSINA
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0179 –
Nom: MANUEL PEREZ ARTACHO
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0366 –
Nom: JOSE LUIS SALAMERA GASCON
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 003 MESA: A
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: EDIFICI MUNDIAL-BIBLIOTECA PÚBLICA
ADREÇA: CARRER ESTACIO NUM: 2
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0413 –
Nom: M. ANGELES FUENTE DE LA RODRIGUEZ
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0611 –
Nom: JOSE MARIA LOPEZ ORRIOLS
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0597 –
Nom: MONTSERRAT LLOVERAS PUCHERCOS
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0448 –
Nom: MARIA PILAR GELABERT BAHI
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0508 –
Nom: ALBERT GUELL BOVES
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0104 –
Nom: CARLOS ALFREDO BARRIOCANAL LOZANO
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0127 –
Nom: DUNIA BERENGUI CRUZ
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0060 –
Nom: M ANGUSTIAS ARTACHO MATES
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0344 –
Nom: OLGA FALGAS MASSAGUER
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 003 MESA: B
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: EDIFICI MUNDIAL-BIBLIOTECA PÚBLICA
ADREÇA: CARRE ESTACIO NUM: 2
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0095 –
Nom: MONTSERRAT MOLINER RECUERO
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0379 –
Nom: JOAN ROS GASULL
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0558 –
Nom: MARTA VALLS COLOM
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0382 –
Nom: SUSANA ROSAS DOBLADO
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0580 –
Nom: FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0147 –
Nom: M.ROSA NICOLAU SALO
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0452 –
Nom: FLORENCIO SANGUINO PULIDO
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0397 –
Nom: SANDRA RUIZ HERNANDEZ
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0414 –
Nom: MARIA CARMEN SABATER CORNELL
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 004 MESA: A
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: COL•LEGI MAS CLARA
ADREÇA: CARRER MAS CLARA NUM: 2
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0440 –
Nom: EUGENI DURANGO PASCUAL
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0186 –
Nom: EMILI BOSCH AYMERICH
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0417 –
Nom: DIANA DIVAR RIVERA
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0584 –
Nom: MARTA GOMEZ SEGUI
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0679 –
Nom: MONTSERRAT JUSCAFRESA FERNANDEZ
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0216 –
Nom: BASILIA CABELLO ARTACHO
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0505 –
Nom: RAQUEL FONT VIDAL
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0494 –
Nom: JOSE MANUEL FLETE ROMERO
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0418 –
Nom: FRANCISCA DOBLADO ARTACHO
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 01 SECCIÓ: 004 MESA: B
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: COL•LEGI MAS CLARA
ADREÇA: CARRER MAS CLARA NUM: 2
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0435 –
Nom: JOSE MARIA RIBAS COLOMER
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0290 –
Nom: MIGUEL PEREZ MORAL DEL
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0264 –
Nom: FRANCESC PEDROSA CABELLO
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0155 –
Nom: DIEGO MUÑOZ LUNA
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0345 –
Nom: CARLOS PORQUERAS DOMENECH
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0125 –
Nom: FRANCISCO MORA LOPEZ
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0287 –
Nom: VICTORIA PEREZ MAYMO
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0018 –
Nom: DANIEL MARISCAL PANEQUE
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0126 –
Nom: CRISTINA MORA PUIGNAU
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 02 SECCIÓ: 001 MESA: A
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: CASTELL MEDIEVAL
ADREÇA: PLAÇA CASTELL NUM: 21
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0556 –
Nom: LAURA LARA RODRIGUEZ
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0319 –
Nom: NURIA FABRELLAS JORDA
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0357 –
Nom: M. ESPERANÇA FIGA SASTREGENER
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0093 –
Nom: NURIA BASSA VIÑOLAS
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0355 –
Nom: ANGEL FIGA SASTREGENER
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0265 –
Nom: ANTONIO CUENCA LOPEZ
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0082 –
Nom: MUSA BARAGY DANSOKO
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0539 –
Nom: MARIA JESUS JUANOLA GUERRA
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0110 –
Nom: FRANCESC BLASCO MONER
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 02 SECCIÓ: 001 MESA: B
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: CASTELL MEDIEVAL
ADREÇA: PLAÇA CASTELL NUM: 21
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0419 –
Nom: MARIA CARMEN SAIS LLACH
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0035 –
Nom: CLARA MARTINEZ ROIG
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0280 –
Nom: EMMA PONS PERELLO
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0220 –
Nom: FRANCESC PEREIRA FIGUERAS
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0024 –
Nom: JOSEFA MARTINELL ROS
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0074 –
Nom: CRISTINA MERCADER REGAS
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0030 –
Nom: GINESTA MARTINEZ OLIVA
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0219 –
Nom: ADRIA PEREIRA FIGUERAS
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0331 –
Nom: MANUEL RAMOS MUÑOZ
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 02 SECCIÓ: 002 MESA: A
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: CAMP DELS CAPELLANS
ADREÇA: CARRER RAMON DE CABRERA NUM: 19
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0234 –
Nom: MARIA TERESA DARNACULLETA BLANCH
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0124 –
Nom: OSCAR CALABRES ALVAREZ
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0363 –
Nom: ENRIC GISPERT VILA
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0395 –
Nom: ALICIA HERNANDEZ MADRID
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0134 –
Nom: DOLORS CANO RUIZ
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0127 –
Nom: JOSE CAMPAÑA CORTES
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0278 –
Nom: ANNA FELIP JACAS
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0379 –
Nom: XAVIER GRACIA RIERA
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:A0210 –
Nom: ROSARIO CORTES ALCOBER
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 02 SECCIÓ: 002 MESA: B
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: CAMP DELS CAPELLANS
ADREÇA: CARRER RAMON DE CABRERA NUM: 19
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0213 –
Nom: EDUARD PUNSET BOSCH
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0331 –
Nom: MIGUEL SALVA MUÑOZ
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0092 –
Nom: ALBA MUÑOZ MERIDA
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0039 –
Nom: DANIEL MASOT GONZALEZ
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0183 –
Nom: PEDRO PORTELL SUÑER
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0126 –
Nom: JORDINA PALET MASO
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0074 –
Nom: ANTONIO MIRALLES AMOROS
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0285 –
Nom: ANNA ROURA CANADELL
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:B0266 –
Nom: JUAN JOSE RODRIGUEZ RODRIGUEZ
**********************************************************************************
MUNICIPI: BISBAL D’EMPORDÀ (LA)
DISTRICTE: 02 SECCIÓ: 003 MESA: U
NOM DEL LOCAL ELECTORAL: D.A.R.P. DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA
ADREÇA: AV PRESIDENT COMPANYS NUM: 19
PRESIDENT O PRESIDENTA – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0159 –
Nom: DEBORAH ANNE COLL WHITTALL
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0817 –
Nom: MARGARITA VILA VALL-LLOSERA
PRESIDENT O PRESIDENTA SUPLENT 2n NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0750 –
Nom: JUAN ANTONIO SOSA ROBLEDILLO
VOCAL 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0543 –
Nom: JOSE PALOMINO GOMEZ
VOCAL 1r SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0096 –
Nom: JUAN BOSCH RIPOLL
VOCAL 1r SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0377 –
Nom: RITA LLACH VILALTA
VOCAL 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0095 –
Nom: EMILIO BOSCH RIPOLL
VOCAL 2n SUPLENT 1r – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0604 –
Nom: IMMACULADA PRADOS PAGES
VOCAL 2n SUPLENT 2n – NÚM. ORDRE A LA LLISTA:U0113 –
Nom: ISABEL CABRERA ROMERO
**********************************************************************************